Kontakt

0940 51 40 40

0903 46 76 29

realstep-ZVNC-realstep.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prečo pri predaji nehnuteľnosti osloviť realitnú kanceláriu? Predávajúci pri samopredaji nemá také možnosti inzercie ako ako realitná kancelária, ktorá...
Hypotéku využite do konca roka 2017 Mladým sa oplatí vziať si zvýhodnenú hypotéku ešte do konca tohto roka. Od budúceho roka by sa...

Jazdecký športový areál s reštauráciou, ubytovaním v Dunajskej Lužnej.Cena dohodou.

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Dunajská Lužná
Ulica: nezadaná
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 726 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 164
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REAL STEP ponúka na predaj veľký jazdecký areál s reštauráciou na rozľahlom pozemku 35.000 m2 a rybníkom plným množstvom rôznych nasadených rýb, nachádzajúcim sa na pozemku o výmere 5000 m2 v Dunajskej Lužnej, 100 m od diaľnice vo výstavbe D7 na hlavnej ceste z Bratislavy do Šamorína.

Jazdecký areál poskytuje stajňu pre kone o výmere 600 m2 - 28 boxov na ustajnenie koní s vnútorným striekacím boxom a soláriom pre kone ,sedlovňu, vonkajšiu jazdiareň, krytú halu o výmere 800 m2 s priamym vstupom z maštale,aj vonkajším,výbehy pre kone, vonkajšiu cvalovú dráhu okolo jazera a príjemnú reštauráciu s výhľadom do krytej haly s veľkou terasou a komplet vybavenou kuchyňou.
Na poschodí sa nachádza 3 izbový byt, 4 apartmány a veľká slnečná terasa s výhľadom na celý areál.Na najvyššom poschodí sa nachádza priestranný byt s veľkorysou výmerou 242 m2.Celková úžitková plocha nehnuteľnosti je 726 m2.

Ďalšou časťou obytných priestorov areálu je 11 apartmánových jednotiek (36m2) s vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením,ktoré sa využívajú na prenájom.
V prednej časti areálu sa, ktorý je oplotený po celom obvode betónovým prefabrikovaným plotom sa nachádza stavebná betonárka,taktiež trafostanica o výkone 100 kW.

Areál je určený na agroturistiku a podnikanie,taktiež na bývanie.Pozemok je možné využiť na všestranné účely, bol prevedený na Zastavané plochy a nádvoria a Ostatné plochy.Možnosť stavať hotel,penzión(bolo vydané územné rozhodnutie).

Cena areálu so všetkými nehnuteľnosťami a pozemkom - dohodou,možnosť kúpy aj každej nehnuteľnosti samostatne- jazdecký areál samostatne,jazero samostatne,betonárka samostatne alebo podľa dohody.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.0903 467 629 alebo krajciova-ZVNC-realstep.sk

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Krajčiová
Telefón:0903467629
E-mail:krajciova-ZVNC-realstep.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.