Kontakt

0903 500 460

realstep-ZVNC-realstep.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2
Novinky a aktuality
Prečo pri predaji nehnuteľnosti osloviť realitnú kanceláriu? Predávajúci pri samopredaji nemá také možnosti inzercie ako ako realitná kancelária, ktorá...
Hypotéku využite do konca roka 2017 Mladým sa oplatí vziať si zvýhodnenú hypotéku ešte do konca tohto roka. Od budúceho roka by sa...

Vymeňte byt za dom

 

 

 

Vlastná záhradka, v ktorej sa môžu hrať Vaše deti, kde môže behať Váš pes a Vy si môžete vychutnať kávu pri pohľade na takúto idylku.

Tento obraz býva u ľudí často len snom. Vymeniť byt za dom s terasou a záhradou však vôbec nie je ťažké.

Radi Vám pomôžeme!

 

 

Pri našej práci sme si všimli podstatnú vec, ľudia si často neuvedomujú svoju vlastnú flexibilitu.

Pri súčasnom predaji bytu a kúpe domu, za predpokladu správnych postupov a pod drobnohľadom ľudí, ktorí vedia v tychto procesoch plávať (nás :) ) sa viete presťahovať z bytu do domu skôr a ekonomickejšie ako si myslíte.

 

 

Ako to funguje?

Dobrá správa je, že v našej kancelárii viete zastrešiť celý proces, ktorý pozostáva z 3 základných krokov:

financie

V prvom rade je potrebné zistiť, koľko financií získate predajom Vášho bytu, prípadne koľko financií ešte potrebujete získať od banky. Naša bezplatná, nezávislá finančná poradkyňa sa pozrie na Vašu existujúcu hypotéku a jej prefinancovanie. Pozrie sa s Vami na Vašu finančnú situáciu a navrhne Vám objektívne riešenie, ktoré v mnohých prípadoch výrazne šetrí peňaženky našich klientov.

výber domu

V druhom kroku, už si môžete vyberať Váš nový domov. Nastavíme si kritéria, kde by ste chceli bývať a ako by mal Váš dom vyzerať a môžme sa vrhnúť na obhliadky.

predaj bytu

Keď už budete mať vybraný Váš dom snov, pustíme sa do predaja Vášho bytu, či starého domu. 

 

Celý proces nastavíme a načasujeme tak, aby ste sa ľahko a bez stresu presťahovali do svojho nového domova. Odbremeníme Vás od papierovačiek a zdĺhavého čakania na úradoch.

Zavolajte nám, alebo nám napíšte, radi Vám povieme viac :)